Hoia oma Kia navigeerimissüsteemi ajakohasena

Me täiustame pidevalt Kia navigatsioonisüsteemi, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Ükskõik kui vana on sinu auto, saad sa uuendada oma navigatsioonisüsteemi kaarte ise täiesti tasuta.

Laadides alla ja uuendades oma navigatsioonisüpsteemi tarkvara saad Sa mitmeid eeliseid:

Kõik Euroopa Liidu ja Ühendkuningriigi kaardid on alati uuendatud.

Sinu navigatsioonisüsteem on optimeeritud ja varustatud uue kasutajaliidese, lisade ja uuendustega.
Kui Sinu auto on varustatud Kia Connect (UVO) teenusega saad Sa kasutada ka alati värskendatud Kia Connect rakendust.

Oled Sa valmis uuendused alla laadima?

1. Selleks vajad Sa USB-mälupulka või SD-kaarti vaba mäluga kuni 64GB sõltuvalt mudelist ja navigatsiooniseadme tüübist. Samuti vajad Sa arvitit millel on vähemalt 54GB vaba kõvakettamälu.

2. Vaata allpool juhendit kuidas leida oma auto õige mudeliaasta (MY). Seda vajad sa õige uuenduse leidmiseks.

3. Protsess nõuab Kia Navigatsiooni Uuenduste tarkvara (Kia Navigation Updater Software) installeerimist. Seetõttu on vajalik, et sul on oma arvutile vastavad administreerimisõigused.

Oled sa valmis alustama?

   Vajuta siia, et minna Kia Navigatsiooni Uuenduste lehele    

Korduma kippuvad küsimused:

Milline on uuenduste sagedus? Enamus uuendusi tehakse kaks korda aastas kuid mõnede vanemate mudelite puhul võivad uuendused saadaval olla ka ühe korra aasta jooksul.

Kui kaua uuenduse laadimine aega võtab? See suuresti sõltub Sinu interneti kiirusest. See võib ulatuda kuni 34GBni.

Kui kaua võtab manuaalselt uuenduse tegemine aega? See sõltub sinu auto navigatsiooniseadmest ja tarkvarast aga tavaliselt on see ei võta enam kui 1,5 tundi. Uuenduse tegemise ajal peab auto mootor katkematult töötama ehk palun taga, et autos oleks piisavalt kütust selleks ajaks. Kui uuendust tehakse sõidu ajal siis peab auto mootor töötama kuni uuenduse tegemise lõpuni.

Kuidas ma saan teada oma auto mudeliaasta (MY)? Auto mudeliaasta ei tähenda ilmtingimata aastat millal auto toodeti või registreeriti. Auto mudeliaasta selgitamiseks vaata auto VIN-koodi 10ndat numbrit.

10nes number VIN-koodis Mudeliaasta (MY)
8 MY08
9 MY09
A MY10
B MY11
C MY12
D MY13
E MY14
F MY15
G MY16
H MY17
J MY18
K MY19
L MY20
M MY21
N MY22
P MY23

Kust ma vajadusel abi saan küsida?

Kia Navigatsiooni Uuenduste klienditeeninduse kontaktid leiad siit: https://update.kia.com/EU/ET/csCenter

Kas Kia ametlik esindus saab minu eest tarkvara uuendust teha?

Kia ametlik esinduses saab antud uuendust ka ise teha kuid antud teenus on esindustes tasuline. Samuti tuleb selleks eelnevalt aeg esinduses broneerida, et enne uuendust sobilik tarkvarauuendus alla laadida.

Üle õhu tarkvara uuendus ehk OTA

Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud, saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub easinduse teenustasu).