VÄLIMUS
 • Julge esiosa Suurenda
  Julge esiosa

  Soliidne ja samas äkiline - Kiale omane kuusnurkse mustriga kõrgläikeline radiaatorivõre koos modernsete esituledega, mõjub värskelt ja tõmbab pilke. Efektsed detailid muudavad auto visuaalselt laiemaks.

 • Rõhutatult linnamaasturi välimusega Suurenda
  Rõhutatult linnamaasturi välimusega

  Püüdes hoida lihtsaid ja puhtaid jooni on auto külgprofiilis äratuntavalt linnamaasturi välimusega. Omapära lisab kahetooniline värvivalik, kus võimalik valida kas kõrgläikelise või harjatud terasest paneelide vahel, muutes nii auto isikupärasemaks. Auto voolujoonelisust ja sõiduomadusi aitab parandada voolujooneline C-piilar.

 • Julge tagaosa disain Suurenda
  Julge tagaosa disain

  Tagaosa ilmestavad julged bumerangi stiisil tagatuled, jõuline põhjakaitse, ja tugev kuid puhta joonega põrkeraud.

Eelmine Järgmine

SALONG
 • Külluslik igas aspektis Suurenda
  Külluslik igas aspektis

  Suuruselt ruumikas, detailide poolest minimalistlik ja igakülgselt kutsuv - meie disainerid on ühendanud uusima kõrgtehnoloogilise disaini ja tehnoloogia mugavate istmete ja nutikate funktsioonidega, ning pööranud suurimat tähelepanu sinu ja su reisijate jaoks lõõgastava kogemuse loomisele.

 • Loodusest inspireeritud materjalid Suurenda
  Loodusest inspireeritud materjalid

  Et selgelt näidata Kia pühendumist jätkusuutlikkusele, oleme uue Niro jaoks välja arendanud erinevad istmete materjalid. Olenevalt valitud varustustasemest on istmed kaetud tekstiili, tekstiili ja kunstnaha kombinatsiooni, PVC-kunstnaha või PU-kunstnahaga, millest viimased on mõlemad vegan. PU-vegannahast istmed sisaldavad loomulikuma tunde loomiseks ka eukalüptipuust tehtud Tencelit™.

 • Kaasahaarav ja uuenduslik kokpit Suurenda
  Kaasahaarav ja uuenduslik kokpit

  Tunneta Kia uut tulevikkuvaatavat disainikeelt "Opposites United" ehk "Vastandid ühinevad" ka rooli taga: armatuurlaua ja uste viimistluse horisontaalsete ja diagonaalsete julgelt ebakonventsionaalset vormi täiendavad intuitiivsed kasutajasõbralikud funktsioonid, mida on uskumatult lihtne kasutada. Viimase lihvi annab seadistatav meeleoluvalgustus.

 • Kaks perfektselt sobitatud ekraani Suurenda
  Kaks perfektselt sobitatud ekraani

  Sinu silme all on kaks kaunist tipptasemel 10,25-tollist kõrglahutusega digitaalset ekraani, mis liidavad kokku teabe- ning meelelahutusfunktsioonid.

 • Multifunktsionaalne keskkonsool Suurenda
  Multifunktsionaalne keskkonsool

  Juhiistme ümbertöödeldud materjale ja mõnusat meeleoluvalgustust täiendab keskkonsool, mille integreeritud juhtnupud võimaldavad sul nii multimeediat ja kliimaseadet mugavalt sättida. Sinu ümber on tipptasemel esteetiline disain koos avatud konsoolipanipaiga ja liigutatavate topsihoidjatega.

Eelmine Järgmine

ÜHENUSED
 • Pidevalt ühendatud Suurenda
  Pidevalt ühendatud

  Terviklikku ühenduvust pakkuma loodud kõrgtehnoloogiliste funktsioonidega täielikult varustatud uus Kia Niro lubab sujuvat ja intuitiivset sõidukogemust.

 • Kia Connect pardateenused ja Live Services teenused Suurenda
  Kia Connect pardateenused ja Live Services teenused

  Vaata detailset infot oma sõidu kohta. Tänu reaalajas liiklusinfole, mis sisaldab pidevaid uuendusi ja eeldatavat saabumise aega, leiad alati kiireima marsruudi. Kasuta Kia Connect Live Services teenuseid ilma- ja parkimisinfo saamiseks, või huviobjektide ja laadimisjaamade otsimiseks. Aktiveeri Android Auto™ ja Apple CarPlay™ kaudu käed-vabad häälkäskluste abil hääljuhtimine.

 • Interaktiivne Kia Connect rakendus: Suurenda
  Interaktiivne Kia Connect rakendus:

  Kia Connect nutitelefonirakendus on lihtne ja mugav viis aega säästa ja end ühenduses hoida isegi siis, kui sa ei ole oma autos. Find My Car funktsiooni abil saad vajadusel oma autot otsida. Kui auto on pargitud, lase viimase miili navigatsioonil end justkui käekõrval autost lõppsihtkohani saata. Kui keegi teine sõidab sinu autoga, siis jälgib parkimisteenindaja režiim kõike sinu eest. Või planeeri oma teekond ette ja saada see autosse Send to Car funktsiooni abil ning kontrolli enne teeleasumist auto olekut.

 • Sujuv topeltekraan Suurenda
  Sujuv topeltekraan

  Kokpitis saab ülimalt isikupärastatud sõidukogemise saavutamiseks seadistada oma profiili ning kasutus on äärmiselt intuitiivne. Keskkonsooli integreeritud juhtnupud võimaldavad sul nii multimeediat ja kliimaseadet mugavalt sättida.

 • Esiklaasinäidik. Suurenda
  Esiklaasinäidik.

  Kõik vajalik otse vaateväljas: Niro esiklaasinäidik kuvab olulise info esiklaasile, nii et saad pilgu teel hoida. See joonistab eesolevale teele navigatsioonijuhised, annab sulle teada, kui hakkad oma sõidurajalt välja vajuma ja millist sõidukit sinu ees tuvastatakse. Pingevabade ja turvaliste sõitude jaoks.

 • Kiire laadimine kõikjal reisijateruumis Suurenda
  Kiire laadimine kõikjal reisijateruumis

  Sinu seadmed on alati täis laetud. Lihtsalt aseta oma nutitelefon keskkonsoolis paiknevale laadimisalusele ja naudi mugavat juhtmevaba laadimist (kuni 15W). Neile, kellel on käepärast laadimiskaabel, on pakkuda kiire USB-laadimine ja kõikide reisijate jaoks istmetesse paigaldatud USB-C pesad.

Eelmine Järgmine

TURVALISUS
 • Maanteesõiduabi (HDA) Suurenda
  Maanteesõiduabi (HDA)

  Maanteesõidu pingevabaks muutmiseks loodud HDA säilitab automaatselt Niro vahemaad eesoleva sõidukiga ning hoiab autot sõiduraja keskel. Lisaks kontrollib see samal ajal roolimist, kiirendamist ja aeglustamist.

 • Laupkokkupõrke abi koos ristmikuabiga (FCA)* Suurenda
  Laupkokkupõrke abi koos ristmikuabiga (FCA)*

  Süsteem hindab sinu Niro kaameratest ja anduritest pärinevaid andmeid ja analüüsib teisi autosid, jalakäijaid ja jalgrattureid puudutavat infot, et vältida nendega potentsiaalseid kokkupõrkeid. FCA 1.5 aitab ka ristmikel pöördeid sooritades või vasakpööret tehes kokkupõrkeid ennetada. Kui see tuvastab kokkupõrkeohu, ilmub sinu näidikupaneeli hoiatus ja auto rakendab maksimaalset pidurdusjõudu.

 • Pimenurga kokkupõrke assistent (BCA-R) Suurenda
  Pimenurga kokkupõrke assistent (BCA-R)

  See süsteem hoiatab kuuldavalt ja nähtavalt, kui sinu pimedas nurgas on sõidukeid, ja juhib aktiivselt autot, et kokkupõrget vältida. Tagant ristisuunas kokkupõrke vältimise abi (RCCA) pakub samalaadset abi tagurdamisel, kui vasakult või paremalt läheneb sõidukeid.

 • Navigatsioonipõhine püsikiirushoidik (NSCC) Suurenda
  Navigatsioonipõhine püsikiirushoidik (NSCC)

  NSCC säilitab eelnevalt määratud kiiruse ja tagab ohutu pikivahe eesoleva sõidukiga, vajadusel kiirendades ja aeglustades. Lisaks vähendab see navigatsioonisüsteemist tuleva teekäänakute info põhjal vajadusel auto kiirust.

 • Tagurdamisel kokkupõrke vältimise abi (PCA-R) Suurenda
  Tagurdamisel kokkupõrke vältimise abi (PCA-R)

  Parkimiskohalt või sissesõiduteelt välja tagurdades ei pea halbu üllatusi kartma. Süsteem hoiatab sind, kui tagurdamisel tuvastatakse kokkupõrkeoht jalakäijate või takistustega. Kui risk pärast hoiatust kasvab, peatab süsteem auto automaatselt.

 • Kaugjuhitav parkimine Suurenda
  Kaugjuhitav parkimine

  Selle süsteemi abil saad oma autot parkida isegi siis, kui sa ise selles ei istu - see on kitsastes tingimustes ideaalne. Võtme abil saad turvaliselt autot sirgjooneliselt parkimiskohale või sealt välja liigutada. Pidurdamine toimub automaatselt, kui auto tuvastab takistuse (sõltuvalt varustustasemest).

Eelmine Järgmine

MUGAVUS
 • Tippklassi Relaxion istmed Suurenda
  Tippklassi Relaxion istmed

  Kõige mugavam isteasend on alati vaid nupuvajutuse kaugusel: Erilist Relaxion eesmist kaasreisija istet saab panna mitmetesse erinevatesse asenditesse. See on eriti mugav ja vähendab väsimust eriti pikematel sõitudel.

 • Nutikas ruumikasutus Suurenda
  Nutikas ruumikasutus

  Tänu suurematele mõõtudele ja teljevahele pakub uus Kia Niro ruumikuse ja pagasiruumi mahutavuse täiesti uut mõõdet. Kui peaksid vajama veelgi enam ruumi, on seegi tagaistmeid alla klappides võimalik - olenevalt sinu Kia Niro mudelist kuni 1 445 liitrit.

 • Harman/Kardon Premium helisüsteem Suurenda
  Harman/Kardon Premium helisüsteem

  Otsid parimat auto helisüsteemi? Tipptasemel Harman/Kardon Premium helisüsteem pakub täielikult endassehaaravat kogemust terves reisijateruumis - sel on istmete alla paigutatud bassikõlarid ning Clari-Fi™ ja QuantumLogic™ Surround Sound tehnoloogia.

 • Säästlikum, kaasahaaravam sõit Suurenda
  Säästlikum, kaasahaaravam sõit

  Niro on varustatud arvukate kõrgtehnoloogiliste uuendustega, mis pakuvad parema reaktsiooniga juhitavust ja tõeliselt nauditavat sõidukogemust. Eco, Comfort ja Sport-režiimiga saad alati kohanduda vastavalt pinnasele, millel sõidad.

Eelmine Järgmine

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Olles läbinud karmid usaldusväärsuse ja vastupidavuse testid, pakume uhiuut Kia e-Nirot autotööstuse juhtiva garantiiga. See katab teie täieliku meelerahu nimel kõike eesmisest kaitserauast tagumiseni. Kehtimisajal on see täielikult ülekantav igale järgnevale omanikule, nii et te saate auto maksimaalse edasimüügiväärtuse, kui peaksite selle maha müüma. Kia uue auto 7-aastane/150 000 km läbisõidu garantii. Kehtib kõikides ELi liikmesriikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning vastab kohalikele nõuetele ja tingimustele.

EV

30 000 KM / 24 KUUD

 

Mootor VARUSTUSTASE Kütus Aku mahutavus Käigukast Elektrienergia kulu Hind Soodushind
EV Mootor 64 kWhEXElektrimootor64,8Automaat16,248 99041 990
EV Mootor 64 kWhTXElektrimootor64,8Automaat16,253 99045 990

1) Elektriautodes (EV), pistikhübriidides (PHEV) ja hübriidides (HEV) kasutatavad kõrgepinge liitium-ioonakud on arvestatud pika kasutusajaga ja need on kaetud Kia 7 aastase garantiiga või kuni 150 000 km, kumb enne täitub. Mild-hybrid (MHEV) sõidukid, millel on peal madalpingeakud (48V või 12V) nende akude garantii on 2 aastat olenemata läbisõidust. Vaid elektriautodele ja pistikhübriididele garanteerib Kia 70% aku täituvusest. Aku mahutavuse vähenemist hübriidautode (HEV) ja mild-hybrid autode (MHEV) puhul Kia garantii ei kata. Et aku eluiga pikendada, palun tutvuge Kia kasutaja käsiraamatuga.

2) Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud, saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub esinduse teenustasu).