e-NIRO

UUS KIA e-NIRO
 • Suurenda
  Läbisõiduulatus

  Läbisõiduulatus 64kWh akuga kuni 455 km

 • Suurenda
  Laadimine

  Aku laadimine kuni 80% ulatuses võtab kiirlaadijaga vaid 42 minutit!

 • Suurenda
  Pagasimaht

  Pagasimaht 451 liitrit!

Eelmine Järgmine

DISAIN
 • Suurenda
  ELEKTRILINE LINNAMAASTUR

  Kia e-Niro on mõnus kombinatsioon linnamaasturist ja elektriautost kandes endas mõlemale omaseid elemente.

 • Suurenda
  MOODNE INTERJÖÖR

  Kõik elektriautole vajalik informatsioon nagu läbisõiduulatus, energia kasutamine ja aku hetke maht on kuvatud 7" LCD näidikul ja 8" navigatsiooniseadme ekraanil. Keskkonsoolil paiknevad ümmargune käiguvahetusnupp ja elektrooniline parkimispidur. Vastavalt oma meeleolule on võimalik seadistada ka salongi meeleoluvalgustuse värve.

 • Suurenda
  RUUMIKUS JA MITMEKÜLGSUS

  e-Niro on tõeliselt ruumikas auto - kõrgem juhiiste ja ruumikas pea ning jalaruum kaasreisijatele teevad sõidu e-Niros meeldivaks kõikidele reisijatele. Samuti on 451 liitrine pagasiruum elektriautode seas üks suurimaid! Kui tagumised istmed kokku lappida muutub pagasiruum koguni 1405 liitriseks.

Eelmine Järgmine

 • Suurenda
  100% ELEKTRILINE - 100% ÄGE

  Avasta nutika mugavuse maailm! Kia e-Niro pakub kohest kiirendust, lihtsat laadimismugavust ja pikka läbisõiduulatust ühe laadimisega. Seda kõike ei pea suruma kokku naljakasse väikesesse keresse! Kia e-Niro on ruumikas, stiilne, vaikne ja näeb samas välja nagu tavaline auto. Jätkusuutlik autosõit võib olla tõeliselt mõnus!

 • Suurenda
  MUGAV LAADIMINE

  e-Nirot saab laadida avalikes kiirlaadijates (CCS) või siis mugavalt kodus kas tavalisest pistikust või koduse kiirlaadijaga (7,2kW). Koduses kolmefaasilises kiirlaadijas võtab normaaltingimustes auto laadimine aega u 9,5 tundi (kuni 100%). Aku täitumist saab jälgida armatuurlaual olevast indikaatorist nii autos istudes kui ka läbi auto esiklaasi väljastpoolt.

 • Suurenda
  LIHTNE HOOLDADA

  Kia e-Niro ei vaja õlivahetust ega regulaarset hooldamist kuid siiski käid temaga kaasas Kia 7-aastane garantiilubadus mis kehtib ka auto akule.

Eelmine Järgmine

 • Suurenda
  AVASTA VAIKNE SÕIDUKOGEMUS

  Seda vaikset ja vibratsioonivaba sõiduelamust peab ise kogema! Astu sisse ja lülita ümbritsev müra välja. Kia e-Niro pole vaikne lihtsalt seetõttu kuna ta on eletriauto vaid e-Niro salongis on pööratud ekstra tähelepanu välismüra ja vibratsiooni vähendamisele.

 • Suurenda
  ENERGIAT TOOTEV PIDURDAMINE

  Pidurdamine säästab energiat ja samal ajal laeb akut. Sa võid seadistada neli erinevat energiat tootvat pidurdamise viisi. Näiteks linnaliikluses kasuta "ühe pedaali sõiduviisi" ehk tõstes jala gaasipedaalilt pidurdab auto automaatselt. Kombineeritult adaptiivse kiirusehoidjaga kohandab süsteem eneria tootmise vastavalt eesõitva auto kiirusele.

 • Suurenda
  SPORTLIK KIIRENDUS

  0-100 km/h saabutab e-Niro vaid 7,8 sekundiga! Tunneta elektri jõudu ja naudi kohest kiirendust! Elektrijõud kiirendab 0-100 km/h vaid 7,8 sekundiga pakkudes omas klassis kiirust kuni 167 km/h.

 • Suurenda
  NELI SÕIDUREŽIIMI

  Kia e-Niro laseb sul valida eelistatud sõidurežiimi. Valikus on neli erinevat sõidurežiimi. Eco+ hoiab energia tarbimist miinimumis, Eco sõidurežiim seab sõidustiili valikul esikohale suurima sõiduulatuse mitte jõudluse, Comfort režiim on mõeldud mugavaks igapäevasõiduks ja Sport režiim võimaldab jõulisemat ja dünaamilisemat sõitmist.

Eelmine Järgmine

 • Suurenda
  REAHOIDMISE ASSISTENT (LFA)

  Hoiab turvalist pikivahet tihedas liikluses. Liiklusummikutes sõitmine muutus just lihtsamaks. Peale selle et Kia e-Niroga võib sõita ühistranspordi rajal ja nii vältida ummikuid aitab reahoimise assistent nende puudumisel ummikutes mugavamalt ja turvalisemalt liigelda. Reahoidmise assistent (LFA) kohandab auto kiirust eesõitva auto järgi ja isegi alustab peatudes ise liikumist juhul kui pidurdusaeg on olnud lühem kui 3 sekundit.

 • Suurenda
  HÄDAPIDURDUSSÜSTEEM (FCA)

  Hädapidurdussüsteem (FCA) koos jalakäija ja jalgratturi tuvastusega annab juhile häälsignaaliga ohuolukorrast teada ja vajadusel pidurdab ise auto kinni kui juht ohuolukorrale ei reageeri. Süsteem kasutab autode, jalakäijate ja ratturite tuvastamiseks auto eesotsas olevat kaamerat ja radarit.

 • Suurenda
  ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC)

  Adaptiivne kiirusehoidja (SCC) koos Stop&Go süsteemiga kasutab auto ees asuvat kaamerat ja radarit et jälgida ees sõitva auto kiirust ja kaugust ning korrigeerida enda liikumist vastavalt sellele kas ees sõitev auto kiirendab või pidurdab. Vajadusel pidurdab süsteem auto kuni peatumiseni.

 • Suurenda
  KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA)

  Kaugtulede assistent (HBA) tuvastab vastu sõitva auto ja lülitab kaugtuled õigel hetkel ümber lähiduledele.

 • Suurenda
  ELEKTROONILINE PARKIMISPIDUR

  Parkimispiduri peale panemiseks piisab vaid nupule vajutamisest.

Eelmine Järgmine

 • Suurenda
  10,25'' EKRAANIGA NAVIGATSIOONISEADE

  10,25" navigatsiooniseadme ekraani graafika on selge, seda on mugav jälgida ning annab kogu vajaliku informatsiooni määratud teekonna kohta. Navigatsiooniseadme kaarte uuendatakse 7 aasta jooksul ametlikes esindustes üks kord aastas sulle tasuta! Et sõit oleks veel mugavam on ekraanilt võimalik juhtida ka auto helisüsteemi.

 • Suurenda
  KIA ÜHENDATUD TEENUSED

  Ole alati informeeritud kuhu iganes oled teel. Kia ühendatud teenused toob läbi telefoni wifi kuumpunkti sinuni operatiivse liiklusinfo ummikute kohta, kiiruskaamerate info, ilmateate, parkimisvõimalused ja info laadimispunktide kohta.

 • Suurenda
  ANDROID AUTO JA APPLE CARPLAY

  Android Auto™ ja Apple CarPlay™ võimaldavad sul kuvada oma telefon navigatsiooniseadme ekraanile ja kasutada oma telefoni võimalusi muusika kuulamiseks ja loomulikult kõnede tegemiseks.

 • Suurenda
  JUHTMEVABA LAADIJA

  Kas telefoni aku hakkab tühjaks saama? Siin on lihtne lahendus probleemile - aseta telefon lihtsalt selleks ettenähtud taskusse ja telefon hakkab juhtmevabalt laadima. Telefoni ei saa autosse unustada kuna auto süüte välja lülitamisel tuleb auto instrumentide paneelile vastav meeldetuletus kui telefon on laadimistaskus.

Eelmine Järgmine

Mootor Mudel Käigukast CO₂ emissioon Kombineeritud kütusekulu Hind
Permanent Magnet AC Synchronous MotorComfort Pack Colour Pack CAutomaat47 900
Permanent Magnet AC Synchronous MotorTX Colour Pack CAutomaat49 200